В Одеській інфекційній лікарні чекають на дві додаткові кисневі станції.

Про що повідомляють в Одеській міськраді.

Останні три тижні лікарня працює з граничним навантаженням, практично всі пацієнти перебувають у важкому стані з високим ураженням легень і вимагають високо поточної кисневої підтримки. За добу споживання лікарнею кисню доходить до 6 тонн.

На території встановлено три кріоциліндри по 2000 літрів кожен і один на 1000 літрів, медзаклад забезпечено кисневими концентраторами, апаратами ШВЛ та іншим обладнанням, а також медпрепаратами, засобами захисту та дезінфекції.

На сьогодні проводиться підготовка фундаменту для встановлення двох кисневих станцій, кожна продуктивністю 50 куб. м кисню на годину. Також у планах — закупівля ще одного кріоциліндра на 3000 літрів.

В Одеській міській інфекційної лікарні тривають планові роботи з капітального ремонту корпусу дитячого відділення лікарні.

«Сьогодні кисневі станції вже знаходяться на кордоні, у найближчі дні будуть поставлені в Одесу. Ми плануємо до 1 листопада запустити станції і перейти на забезпечення інфекційної лікарні за рахунок вироблюваного ними кисню. Аналогічна киснева станція вже встановлена в міській лікарні №10, завершуються пуско-налагоджувальні роботи, і в найближчі дні заклад перейде на власний кисень. Це істотно знизить залежність міста від зовнішніх поставок», — повідомив мер Одеси, Геннадій Труханов.