Відповідно до ініціативи Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) від 2012 року щоосені проходить Всесвітній тиждень недійної грамотності (Global MIL Week), що також відзначається і в Україні.

Цього року Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності пройде з 24 по 30 жовтня 2021 року. Пропонуємо долучитися до відзначення даної події шляхом проведення різнопланових тематичних заходів.

Крім того, пропонуємо використовувати та поширювати матеріали національного проєкту з медіаграмотності під назвою «Фільтр», що був ініційований та реалізується Міністерством культури та інформаційної політики України. Дізнатися більше про проєкт «Фільтр» можна за посиланням: https://filter.mkip.gov.ua/.

Як зазначають у Департаменті культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини, щорічне святкування Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності – це можливість акцентувати увагу на питаннях недійної освіти, її покращення, а також вміння користуватися інформацією особливо в умовах гібридної війни.