П’ятнадцятирічна одеська спортсменка Софія Михайлюк завоювала 5 медалей, три з яких золоті, на чемпіонаті України у стрільби з гвинтівки серед молоді.

Про що повідомляє відділення НОК України в Одеській області.

Змагання юних спортсменів (1998 р.н. і мол.) відбулися у Вінниці з 12-го по 17-е жовтня.

За підсумками змагань збірна Одеської області завоювала 5 медалей (3 золоті, 1 срібна, 1 бронзова) і посіла 1-е місце в командному заліку у змаганнях серед жінок і 4-е загальне місце (у змаганнях серед чоловіків одеські стрілки участь не брали).

Три медалі одеські спортсменки завоювали в командних видах, ще дві медалі принесла Одещині Софія Михайлюк (тренери – Світлана Скачко, Ганна Вєлєва). І таким чином, у 15-річної Софії 5 медалей за підсумками чемпіонату.

У Вероніки Скориної (тренери – Ірина Виноградова, Костянтин Дзюба) в активі 3 медалі, 2 з яких золоті, у Віталіни Мартинюк (тренери — Ірина Виноградова, Костянтин Дзюба) – 2 (1 золота, 1 срібна).

Спортсмени представляють обласну ДЮСШ стрільби.

Мультімедалістка чемпіонату України Софія Михайлюк завоювала медаль у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень (МГ-6). У кваліфікації вона стала другою (1149 очок), а у фіналі вона лише на 0,1 очки випередила «міжнародницю» Владиславу Коваль зі Львову, яка старша за одеситку на 6 років – 449,3 проти 449,2.