6 листопада о 10 ранку в Будинку представництв Одеської обласної ради стартував III Молитовний Сніданок Одещини. Цей захід став доброю традицією для українського політикуму.

В Молитовному сніданку Одещини беруть участь Народний депутат України Анатолій Урбанський, голова Одеської районної державної адміністрації Юрій Крук, голова постійної комісії Одеської обласної ради з питань соцполітики та охорони здоров’я Дмитро Чапір, голова постійної комісії з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою Алла Гінак та багато інших представників органів місцевого самоврядування.

«Проведення такого духовного заходу стало традицією і для багатонаціональної Одещини, де Молитовний Сніданок проводитиметься вже втретє, та об’єднає духовенство, політиків та управлінців, освітян, бізнесменів, журналістів в спільних роздумах та молитві за мир та процвітання Одещини. Молитовний Сніданок – це чудова нагода засвідчити любов до свого краю, відданість високим моральним, традиційним цінностям, можливість визначення правильних орієнтирів для економічного, культурного, духовного розвитку Одещини», — йдеться у заяві.

Слід зазначити, що В 2021 році Дев’ятий Український Національний молитовний сніданок був визнаний найбільшим в Європі. Подібні заходи проводяться й на місцях майже в кожному регіоні України.