Вчора, 10 листопада в Одеській мерії презентували вебпортал об’єктів торгівлі, розміщених на території м. Одеси: torg.omr.gov.ua/

На даному етапі ресурс складається з двох складових: електронного реєстру та публічної частини – карти торгових об’єктів. Клікнувши на торгову точку, будь-хто зможе отримати інформацію про поточний статус тимчасової споруди: тип та площу об’єкта, адресу розміщення, наявність дозвільних документів, спеціалізацію.

Крім того, для кожного торгового об’єкта система створює унікальний QR-код. Власник торгового об’єкта може отримати цей код самостійно на вебпорталі або в Управлінні розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів.

Наклейку з QR-кодом пропонується розміщувати на малій архітектурній формі. Ця опція надасть можливість будь-якому одеситу по QR-коду перейти на персональну сторінку торгового об’єкта/тимчасової споруди та отримати інформацію про торгову точку.

Надалі підприємцям буде запропоновано сервіс отримання адміністративних послуг, здійснення оплати, а також інформування стану платежу за допомогою особистого кабінету на вебпорталі.

Електронний ресурс розроблено Департаментом інформації та цифрових рішень у взаємодії з Управлінням розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів, Департаментом архітектури та містобудування та іншими структурними підрозділами мерії.

В міськраді звертаються, якщо ви не виявили на вебпорталі torg.omr.gov.ua/ інформацію про торговий об’єкт, у якому здійснюєте господарську діяльність, необхідно звернутися до Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів.