В Чорноморську на Одещині триває підготовка до проведення XIV хорового фестивалю різдвяних піснеспівів «Різдвяні дзвони — 2022».

Про що повідомляє Департамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОДА.

Як зазначають засновники та організатори, фестиваль проводиться з метою популяризації Чорноморська як культурно-освітнього центру Одещини, пропаганди та розвитку вокального мистецтва, збереження хорових традицій, укріплення міжнародних зв’язків, естетичного та духовного розвитку дітей та молоді.

Захід заплановано на 15 січня 2022 року в режимі офлайн у міському Палаці культури, вул. Хантадзе, 7.

У разі погіршення епідеміологічної ситуації, XIV хоровий фестиваль різдвяних піснеспівів «Різдвяні дзвони — 2022» проводитимуть дистанційно.

Засновниками та організаторами фестивалю є Відділ культури Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, Палац культури Одеського району Одеської області та Олександрівський будинок культури Одеського району Одеської області. 

«Різдвяні дзвони» — фестиваль солістів, ансамблів та хорових колективів міста, Одеської області та інших областей України, зарубіжжя, що проводиться з метою популяризації та збереження кращих зразків української та світової пісенної творчості, сприяння виробництву сучасного аудіовізуального національного продукту, популяризації сучасної хорової музики, створення стартап майданчика для аматорських хорових колективів, розширення репертуару, зростання виконавчої майстерності солістів та колективів, формування дружніх стосунків між його учасниками, створення незабутньої, особливої атмосфери різдвяних свят. 

Положення фестивалю за посиланням:

cmr.gov.ua/misto/kultura/15659/xiv-horoviy-festival-rizdvyanih-pisnespiviv-rizdvyani-dzvoni-2022/