Жителі села Маринівка, що в Міжлиманні на Одещині — масово потерпають від атак збоку газопостачальної компанії. Люди звернулися за допомогою до депутатів.

26 листопада, депутат Одеської обласної ради Дмитро Чапір спільно з Ольгою Сташок депутатом Усатівської сільської ради, провели зустріч з місцевими жителями.

Темою стало завищення суми в платіжках за газ, яку вимагають до сплати у абонентів.

Як стало відомо, маринівці скаржаться на те, що вони вчасно надсилають показники своїх газових лічильників у чат-бот месенджеру газопостачальної компанії у Viber, проте чомусь дані показники вузлів обліку не беруться до уваги. Внаслідок чого виникають занадто завищені об’єми споживання і відповідно зростаю суми у платіжках — неіснуючі борги.

На сьогодні абоненти вже мають 120 письмових повідомлень, які надійшли на їх поштову адресу, щодо необхідності сплати за невикористаний за фактом газ та попередження про борг і припинення газопостачання.

Як зазначив Дмитро Чапір на завершенні зустрічі — обов’язково працюватимемо над вирішенням проблеми!

Нагадаємо, у вересні ми вже повідомляли, що в Одеській області споживачі природного газу зіткнулись з масовим отримання платіжок за паливо, яке вони фактично не споживали. Тоді депутат обласної ради Дмитро Чапір реагуючи на ряд скарг громадян свого виборчого округу, у прямому ефірі відвідав профільний департамент Одеської ОДА.

Також, наступного дня 22 вересня під час робочої наради з питання сталого постачання послуг з електро- та газопостачання в комунальні заклади Одеської області, політик звернувся до представників ТОВ «Одесагаз-постачання» щодо випадків коли споживачам, зокрема літнього віку дзвонять колектори, здійснюють психологічний тиск та примушують до сплати боргу, якого не існує.

Дмитро Чапір тоді наголосив, що такі випадки все більше мають місце на території області і подібні дзвінки необхідно призупинити. Також провести інформаційну кампанію серед населення та надати споживачам можливість звернутися до постачальника і провести необхідний перерахунок.


Читайте також: