На території Одеської області триває реалізація проєктів у рамках програми Президента України «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України.

У цьому році облдержадміністрацією сформовано перелік з 16 проєктів на загальну суму 545,5 млн гривень, про що стало відомо 30 листопада, під час засідання Колегії Одеської ОДА.

На Одещині мають побудувати п’ять шкіл, п’ять дитячих садочків, чотири стадіони, один проєкт культури та один басейн. На сьогодні профінансовано 336,3 млн. гривень, або 61,7 % до річного обсягу.

Як зазначається, джерела фінансування програми «Велике будівництво» становлять: Державний фонд регіонального розвитку (38,6 %), обласний бюджет (22,7 %), місцеві бюджети (36 %) та інші кошти державного бюджету (2,7 %).

Також йдуть видатки і дорожнього фонду, відтак на сьогодні профінансовано 637,9 млн гривень, або 65,4 % до річного обсягу. Мова йде про капітальний ремонт на ділянках дванадцяти доріг загальною протяжністю 20,39 км, а також поточний середній ремонт на семи дорогах загальною протяжністю 22,57 км.