В Одеській обласній раді 2 грудня відбулося двадцять перше засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціальної політики під керівництвом її голови Дмитра Чапіра.

 У засіданні взяли участь члени профільної комісії —

 Абашев Родіон – секретар постійної комісії;

 Чухало Юлія – заступник голови постійної комісії;

 Дядиністів Костянтин,

 Маковський Миколай,

 Ославський Валерій,

 Проваренко Олександр,

 Третьякова Лілія.

 А також Світлана Фабрикант – заступник голови Одеської облдержадміністрації;

 Наталія Одарій – Захар’єва, директор департаменту охорони здоров’я ООДА;

 Дементьєва Тетяна – директор Департаменту соціальної та сімейної політики ООДА;

 Депутати обласної ради, гендиректора КНП та представники громадської ради при Одеській ОДА.

 На порядку денному засідання понад 50 питань, поділений на три блоки: питання з охорони здоров’я, соціального забезпечення та захисту та загальні.

 Одним із основних питань порядку денного – звіт Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА щодо виконання обласної комплексної Програми соціальної підтримки населення на 2021-2023 роки «Соціальний захист населення в Одеській області».

 Під час засідання депутати розглянули близько 200 звернень громадян на отримання матеріальної допомоги, а також проекти депутатських звернень «Про звернення депутатів Одеської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, Комітету.  Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Національної служби здоров’я України щодо зміни підходів до лікування та утримання психічно хворих осіб»;

  звернення депутатів Одеської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України щодо необхідності відшкодування витрат за розміщення протягом 2014-2016 років внутрішньо переміщених осіб».

 Окрім цього, депутати розглянули низку питань щодо зміни назв деяких КНП, серед них Онкодиспансер, Центр громадського здоров’я;  ряд звернень профспілок;  питання виділення додаткового фінансування та інші.