29 грудня в селі Августівка на Одещині місцевий Будинок культури традиційно організував та провів святковий новорічний концерт за участі аматорів.

Попри вирування зими та наслідків негоди — ожеледиці, феєричне свято на Міжлиманні пройшло на високому художньому рівні, у теплій атмосфері й головне при заповненій залі закладу культури.

Помилуватись талантом селян та привітати дорослих і малечу завітали Усатівський сільський голова Юрій Маковейчук, а також добрий друг Августівки, депутат Одеської обласної ради, Дмитро Чапір. Звісно ж, діточкам були подаровані солодкі гостинці.

Цього вечора, теплий та затишний Августівський СБК подарував справжню новорічну казку, вирій емоцій, почуття згуртованості громади, дитячої радості та мрії.

— У Новий 2022 рік хочеться увійти в доброму настрої, з новими цілями та продовжувати рухатися у творчому напрямку з однодумцями, це завжди дає позитивний результат, який демонструє працьовита команда Августівського СБК, це успіх! — зазначає Дмитро Чапір на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.