На Одещині в селі Красносільської сільської громади під лід провалилися троє дітей, про що повідомляє ГУ Нацполіції в Одеській області.

Подія трапилась 28 грудня у селі Корсунці, де під лід провалилися троє друзів віком від 11-ти до 14-ти років. Підлітки прийшли до місцевого ставка, щоб зробити селфі, проте тонка крига зламалася під їхньою вагою і всі троє впали у крижану воду.

Як йдеться, на щастя, діти були біля берега, вибралися самі та відразу звернулися по допомогу до місцевої жительки, яка викликала «швидку» і поліцію.

Хлопці відбулися лише переохолодженням і наразі вже знаходяться дома. Щодо їх батьків поліцейські офіцери громади склали адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.


Поліцейські Одещини застерігають від небезпеки, яку становлять замерзлі водойми

Все більше людей починає перевіряти першу кригу на міцність. Серед них і рибалки, і діти, що на канікулах мають вдосталь вільного часу і біжать на лід ковзати.

Правоохоронці звертають увагу відпочивальників на те, що на поверхні ставків і особливо річок можуть бути ополонки, які зараз присипані снігом, і це особливо небезпечно, оскільки, потрапивши в льодову пастку, не кожен зможе з неї самостійно вибратися. 

«Нещодавно поліцейські проводили профілактичні рейди на річках та ставках у Кодимі, Окнах та Подільську. Вздовж берега на водоймах бавилися підлітки. Ми розповіли їм, що кататися на ковзанах та санчатах можна лише в перевірених та спеціально обладнаних для цього місцях і ближче до берега. Наголосили також, щоб трималися подалі від ополонок і не влаштовувати біля них ігор, не бігали і не стрибали по тонкій кризі й не з’їжджати на лижах та санчатах з крутих берегів прямо на лід», — каже начальника Подільського районного управління поліції Віталій Мельниченко.

Поліцейські закликають громадян бути свідомими та відповідальними, не наражати себе на небезпеку і пильнувати дітей, а в разі виникнення надзвичайної ситуації одразу звертатися по допомогу за телефонами «101» або «102».