Капітальний ремонт в Одеському обласному шпиталі інвалідів та ветеранів війни триває повним ходом, навіть без перерви у новорічні святкові дні.

Про що повідомляє на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Дмитро Чапір.

Як йдеться, депутат ознайомився з ходом проведення ремонтних робіт у будівлі госпіталю на Фонтанській дорозі, 114.

Також, побувавши у КНП «Одеський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Одеської обласної ради», голова профільної постійної комісії оглянув встановлену наприкінці грудня минулого року нову кисневу станцію, розраховану на виробництво медичного кисню 500 л/хв.

— Успішна реалізація цього соціально — значущого проєкту, спрямованого на створення сучасного Центру реабілітації учасників бойових дій, ветеранів та інвалідів війни, чорнобильців — була б неможлива без уваги та підтримки С. Гриневецького (голови Одеської ОДА), Г. Діденка (голови облради), Б. Волошенкова (першого заступника голови ОДА) та депутатського корпусу. Упевнений, спільними зусиллями у нас все вдасться!, — зазначає Дмитро Чапір.

Капітальний ремонт будівлі комунального некомерційного підприємства здійснюється за рахунок обласного бюджету, в рамках регіональної цільової програми «Здоров’я Одещини на 2021-2023 роки».