В рамках запланованих робочих візитів у ряд закладів охорони здоров’я Одеської області, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соцполітики, Дмитро Чапір 20 січня відвідав КНП «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Любашівської селищної ради».

Любашівська багатопрофільна лікарня є опорною — медзаклад працює цілодобово та сконцентрував найбільшу кількість фахівців та медтехніки. Завдяки реалізації Президентської програми «Велике будівництво» тут відкрили сучасне приймальне відділення, яке спільно з керівництвом медзакладу, селищним головою, начальником відділу охорони здоров’я селищної ради, оглянув Дмитро Чапір.

В ході зустрічі торкнулися питань виконання Указу Президента України щодо збільшення заробітної платні медпрацівникам, плану роботи та розвитку підприємства на 2022 рік.

Відмітимо, наприкінці 2021 року коштом субвенції з держбюджету, обласною радою було перерозподілено на даний заклад охорони здоров’я 4,5 млн гривень, які пішли на виплату зарплатні його працівникам, тому що комунальне некомерційне підприємство самостійно не впоралось з необхідним погашенням видатків фонду оплати праці.

За словами Дмитра Чапіра, формування роботи підприємства на поточний рік, ставить на меті — віднайти формат роботи, який дозволить закладу самостійно забезпечувати захищені статті видатків, гідні умови праці персоналу й обслуговування пацієнтів. І внаслідок спільних зусиль віднайти вирішення комплексу питань направлених на повноцінну діяльність опорної лікарні.

Крім цього, відвідавши відокремлений підрозділ «Любашівська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги» КНП «Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф» Одеської обласної ради», Дмитро Чапір звернув увагу на необхідність поліпшення матеріально-технічної бази станції.

— Дане питання обов’язково маємо обговорити на чергових засіданнях постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики й рекомендувати щодо направлення бюджетних коштів на розв’язання в цьому році питання капітального ремонту, або ж будівництва нової станції екстреної (швидкої) медичної допомоги у Любашівці, — прокоментував голова постійної комісії Одеської обласної ради з питань охорони здоров’я та соцполітики, Дмитро Чапір.