У місті Доброслав в Одеській області відкрито дев’ять нових туристичних локацій, про що повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

Як йдеться, у місті парк працює болгарської культури «Тракія», сквер «Українська пісня», перша черга комплексу «Дубай-парк», артоб’єкт «Щасливі долоньки», зона відпочинку «Сквер Далі», сквер Героїв 28-ї механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, артоб’єкти «Тризуб» та «Вуличний музикант», а також фонтан-книга «Кобзар».

Нагадаємо, минулого року ми повідомляли, що в Доброславі на Одещині відкрили оригінальний тризуб.

Усі парки облаштовано широкими кам’яними доріжками для заїзду і пересування. Тут є значна кількість місць для відпочинку, зокрема, криті альтанки. Наявні велостоянки для зручності подорожуючих.

Для проведення екскурсій маршрутами «Доброслав гостинний» та «Екологічна стежка Доброслава» громадою закуплено 10 велосипедів. У містечку також відкрито нову туристичну принаду — равликову ферму, де проводять екскурсії для всіх охочих. Крім того, на території громади у селі Шомполи відреставровано важливий об’єкт історико-культурної спадщини — старовинну криницю. У селі Трояндове створено однойменну алею, що є доповненням до чинної туристичної локації «Трояндова республіка».

Як зазначають у Мінрегіоні, популяризація як туристичного осередку та зміцнення інвестиційної привабливості — напрям, який обрала для себе Доброславська громада Одещини для подальшого економічного зростання.