20-річний спортсмен із Чорноморська Владислав Шепелєв став переможцем командного чемпіонату України, який відбувся в Сумах 29-30 січня.

Про що повідомляє пресслужба відділення НОК України в Одеській області.

Як йдеться, ця медаль стала єдиною для спортсменів Одеської області на цих змаганнях.

Свій переможний результат в потрійному стрибку Владислав Шепелєв (тренери – Сергій Полінков, Олександра Стаднюк) вже в першій спробі – 15 м 96 см, що стало повторенням його особистого рекорду, який був встановлений на початку січня на «Різдвяних стартах».

За підсумками змагань Владислав на 30 см випередив Артема Коноваленка із Донецької області. Взагалі, спортсмен із Чорноморська, мав такі результати на цих змаганнях 15.96-X-15.26-15.48- 15.38-X).

Представляє Владислав Шепелєв Одеську обласну СДЮСШОР.

У підсумковому заліку командного чемпіонату України збірна Одеської області посіла 19-е місце серед 24-х команд, набравши 85 очок. У складі збірної Одещини виступали 4 спортсмени.