В Одеській області з робочим візитом перебуває Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. В субботу 05.02 відбулась робоча зустріч з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким.

«У нас з Міністром відбулась досить продуктивна розмова, в рамках якої ми розглянули питання подальшого реформування сфери охорони здоров’я та реформи в системі оплати праці. Зокрема щодо виконання доручення Президента по виплаті мінімальної зарплати лікарям в розмірі 20 тисяч гривень і 13 з половиною тисяч медсестрам»,- зазначив голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.  

В ході зустрічі обговорили механізм реалізації цього процесу та хід підписання колективних договорів на новій основі. Крім цього, торкнулись також і досить гострого питання підготовки кадрів для медицини, адже на разі є дефіцит медичного персоналу. 

Голова облдержадміністрації окремо доповів Міністру про ремонт приймальних відділень в лікарнях області та облаштування кисневими станціями мережі закладів охорони здоров’я Одещини.