Вчора, 8 лютого на 88-му році життя пішов у вічність Геннадій Львович Тарасуль – один із старійшин Одеської кіностудії, член Одеського відділення Національної спілки кінематографістів України.

Про що повідомляє Одеська міська рада.

Як йдеться, Геннадій Львович народився в Одесі 20 січня 1935 року. Закінчив Одеський політехнічний інститут у 1959 році. Все своє життя Геннадій Тарасуль присвятив Одесі та Одеській кіностудії.

За багаторічну плідну творчу працю, значний особистий внесок у розвиток вітчизняного кіномистецтва Геннадія Львовича Тарасуля було відзначено Почесною нагородою міського голови «Знак пошани».

Сценарист та режисер, письменник, продюсер та актор Геннадій Львович Тарасуль назавжди залишиться у пам’яті колег та всіх одеситів.

Одеський міський голова, Одеська міська рада та її Виконавчий комітет висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та колегам Геннадія Львовича. Світла пам’ять талановитому одеситу.

Прощання з відомим кінематографістом відбудеться 10 лютого 2022 року (четвер) о 14:00 на центральній алеї Єврейського цвинтаря.