35 заяв про перерахунок нарахованого боргу за споживання газу, який не відповідає фактичним показникам лічильників – у селі Маринівка продовжують розв’язувати проблемне питання.

У рамках вирішення цього проблемного питання з нарахуванням неіснуючих боргів мешканцям населеного пункту Маринівка, депутат Одеської обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соцполітики Дмитро Чапір спільно з Ольгою Сташок, депутатом Усатівської с/р зустрілися з виконавчим директором ТОВ «Одесагаз-Постачання», Бемм Олександром.

У ході робочої зустрічі було прийнято рішення про проведення перевірки лічильників (актів звірки) в будинках у місцевих жителів співробітниками ТОВ «Одесагаз-Постачання». Про що й була написана заява одразу на місці.

⁃ Зараз багато хто ще не перебудувався до нової системи та відчуває складності в подачі показань лічильників в чат-ботах, особистих профілях, в телефонному режимі. Але підприємство йде на зустріч споживачам газу. І ми сьогодні робимо все можливе, аби допомогти людям розібратись у цьому, – прокоментував Дмитро Чапір.

Наступні кроки будуть зроблені на основі результатів перевірки.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли: