63 територіальні громади в Одеській області зможуть взяти участь в конкурсному відборі проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування», або інша назва «ГОВЕРЛА».

Про що повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

Як йдеться, попередній відбір територіальних громад здійснено за допомогою аналітичного інформаційного інструменту (дашборду). Усього в Україні відібрано 187 громад з чотирьох областей, серед яких і Одеська — найбільша кількість 63 громади.

Для участі у конкурсі запрошені громади мають заповнити анкету, яку можна завантажити за посиланням https://cutt.ly/7O4rA78, заповнити та надіслати на адресу hoverla@dai.com до 18:00 28 лютого 2022 року. Запитання можна надсилати до 18 лютого 2022 року на адресу hoverla@dai.com або в приватні повідомлення фейсбук-сторінки проєкту https://www.facebook.com/USAIDhoverla.

Завдяки участі у Проєкті кожна громада-партнер отримає підтримку для зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадськості на всіх рівнях. Зокрема, організації громадянського суспільства зможуть взяти участь у конкурсах на отримання грантів. Також надаватиметься консультативна та методологічна допомога.


Довідково. Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») підтримує Уряд України у втіленні реформи децентралізації. Проєкт сприятиме прийняттю законодавства в сфері місцевого самоврядування, зміцненню спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадськості на всіх рівнях.