В Одеській обласній раді готуються до позачергового пленарного засідання сесії.

Пообіді мають розглянути низку питань члени постійної комісії обласної ради з питань правової політики, забезпечення законності та правопорядку, боротьби з організованою злочинністю та корупцією.

На порядку денному комісії під головуванням Олексія Семенцова, наступні рекомендовані питання:

1. Про розгляд проекту рішення Одеської обласної ради «Про припинення права постійного користування земельною дiлянкою Комунального підприємства «Автопідприємство обслуговуванню по обласної ради та обласної державної адміністрації і передачу її в постійне користування Управлінню обласної ради з майнових відносин.

2. Про розгляд проекту рішення Одеської обласної ради «Про припинення Комунального підприємства «Облконцертсервіс» шляхом його ліквідації».

3. Про розгляд проекту рішення Одеської обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2022 року № 46-VIII «Про затвердження Переліку другого типу об’єктiв спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону».

4. Про розгляд проекту рішення Одеської обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 17 грудня 2021 року № 344-VIII «Про обласний бюджет Одеської області на 2022 рік».

5. Про розгляд проекту рішення Одеської обласної ради «Про затвердження Регіональної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Одеської області на 2022-2025 роки».

6. Про розгляд проекту рішення Одеської обласної ради «Про звернення депутатів Одеської обласної ради до мешканців територіальних громад сіл, селищ, міст області, сiльських, селищних, міських голів територіальних громад області щодо збереження миру, консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості».

7. Про розгляд проекту рішення Одеської обласної ради «Про утворення лічильноï комiсiï».

Засідання постійної комісії розбите на дві частини та відбудеться об 12:00 (каб. 509), друга частина — 14:00 в каб. № 632 пр-т Шевченка, 4, м. Одеса.

Також сьогодні працюватимуть, постійна комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу та постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності.

Нагадаємо, на сьогодні 15 лютого об 13:00 години призначено позачергове пленарне засідання сесії Одеської обласної ради.