Волонтери разом з одеситами плетуть маскувальні сітки для Збройних Сил України, про що повідомляє «Суспільне Одеса».

Як йдеться, наразі в місті організовано два штаби: на площі Дерев’янко, 1, у приміщенні видання Чорномор’я, та на вулиці Маразліївській, 14а. У приміщенні на Дерев’янко зібралися близько шістдесяти містян. За словами координатора штабу Богдан Галайда, станом на ранок люди виготовили дві сітки розміром дев’ять на двадцять метрів.

«Звісно, нам потрібно зробити якомога більше сіток, тобто, не йде мова про певну кількість. Завжди вони потрібні. Але наразі існує проблема з тим, щоб знайти саме сітки для плетіння. Їх критично не вистачає і ми звертаємось до всіх волонтерів, небайдужих громадян, щоб вони шукали сітки», – розповів Богдан.

Волонтери зазначили, що приймають сітки та тканину за адресою вулиця Маразліївська, 14а. Розмір клітинок повинен буди сорок на сорок, або п’ятдесят на п’ятдесят. Тканину просять приносити болотного, зеленого та коричневого кольору.

«Сьогодні всі люди відчувають, що загроза не десь там дуже далеко, вона вже в нашій країні, загроза для нашої родини. Сьогодні ви можете побачити, що люди з різними поглядами, різних вікових груп, всі сьогодні об’єдналися і допомагають Збройним Силам України», – розповів волонтер Андрій Бахметов.

Долучитися до плетіння сіток можна щодня з 10:00.