На сьогодні медичні заклади Одеси продовжують працювати. Сімейні лікарі ведуть прийом у Центрах первинної медико-санітарної допомоги, педіатри – у дитячих поліклініках. Амбулаторний прийом проводиться до 17 години.

У стаціонарах тимчасово скасовані планові оперативні втручання, проводяться лише ургентні операції. Запаси медикаментів поповнюються щодня.

Цими днями Одеса отримала гуманітарну допомогу від міста-побратима Марселя – три машини швидкої допомоги, наповнені медикаментами.

Завдяки небайдужим одеситам поповнено резерв крові всіх міських лікарень, які надають ургентну допомогу. Створено Telegram-канал для оперативного інформування про потреби в донорській крові та збору бази людей, які готові бути донорами. До реєстру донорів вже записалося понад 1000 осіб.

Муніципальні аптеки «Одесфарм» продовжують працювати та забезпечувати одеситів медикаментами, у тому числі інсулінами та препаратами за програмою «Доступні ліки».

«Аптеки «Одесфарм» отримують щоденне постачання медикаментів. Просимо одеситів не піддаватися паніці та не скуповувати великі запаси непотрібних ліків», – наголосив керівник міського Департаменту охорони здоров’я Левон Нікогосян.