Згідно рекомендацій МОН, з наступного понеділка, 14 березня, у закладах освіти Одеської області відновлюється освітній процес.

Навчання буде організоване з використанням дистанційних технологій (за погодженням з Одеською обласною військовою адміністрацією).

Під час організації освітнього процесу рекомендовано використовувати технології асинхронного онлайн-навчання, електронних ресурсів, можливостей освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн», регіональних платформ, ресурсів закладів освіти області.

Також одним з найважливіших завдань під час відновлення процесу навчання в регіоні є забезпечення можливості долучення до освітнього процесу дітям, які тимчасово переїхали на Одещину, у зв’язку з воєнними діями на території України та учнів з особливими потребами.

Так, Для школярів з числа тимчасово переміщених осіб, в тому числі й тих, хто перебуває за межами області чи України, які з різних причин не змогли відновити навчання у ЗЗСО за місцем тимчасового проживання, пропонуємо скористатися каналом Дистанційної освіти Рішельєвського ліцею. Платформа забезпечена навчальним контентом у повному обсязі.

Долучитися до навчання на платформі можно за посиланням: https://www.youtube.com/c/%D0%A0%D1%96%D1%88%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D1%94%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%D0%B4%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B8%D0%B9

Керівникам професійних (професійно-технічних) закладів, закладів фахової передвищої та вищої освіти Одеської області також рекомендовано з 14 березня організувати освітню діяльність закладів з використанням технологій дистанційного навчання, враховуючи особливості викладання теоретичної і практичної частини.

Для студентів, які наразі знаходяться у лавах ЗСУ чи сил тероборони та боронять нашу країну будуть організовані спеціальні умови для навчання.