29 березня в селі Вигода Одеського району відбулось поховання загиблого військовослужбовця, місцевого мешканця — Олександра Беспалько (11.09.1991 — 14.03.2022).

Про що повідомляють в інтернет-спільноті «Жителі села Вигода».

Для ритуалу поховання була виділена почесна варта у складі військових Збройних сил України.

За інформацією спільноти, траурна процесія та хода у складі армійців й декілька сотень людей, йшла на чолі з прапороносцем. Державний Прапор України несли з чорною траурною стрічкою — країна, громада в жалобі проводжала сина українського народу, односельця-захисника до місця останнього притулку, до місця його поховання.

Олександру було 30 років, за його плечима багаторічний досвід бойових операцій на захисті свободи, незалежності й суверенітету України. Військовослужбовець механізованих військ у складі Сухопутних військ ЗСУ, боронячи свою Батьківщину під час відкритої агресії ворога в ході російсько-української війни — 14 березня був смертельно ранений у бою на сході країни. Вдома в нього залишилась мати, сестра та друзі.

Хлопець родом з с-ща Красні Окни на Одещині, після навчання в місцевій школі, родина у 2004 році переїздить на постійне місце проживання до с. Вигода. Більшу частину свого життя, захисник прожив у нашому селі. Він не встиг створити власної сім’ї, напевно втілити у життя багато своїх світлих мрій, але він віддав найдорожче, аби це змогли зробити інші.

Після прощання рідних та всіх охочих, захисника України, нашого Героя Олександра Беспалько придали землі… Три жмені землі в могилу… Тричі слава Україні! Тричі у відповідь — Героям слава!