Станом на 1 квітня на Національній платформі продовольчої безпеки, яка створена для об’єднання зусиль виробників харчових продуктів, міжнародних організацій, логістичних компаній, об’єднань, що займаються формуванням та доставленням гуманітарних вантажів, торгових мереж та крамниць для розвитку української економіки в умовах війни, зареєструвалися і почали працювати понад 1 200 користувачів, зокрема з Одеської області – 86.

💬 Платформа є зручним та оперативним інструментом для пошуку найнеобхідніших продуктів і товарів широкого вжитку, пропозицій для виробників із урахування логістичних можливостей. У період, коли відбувається переміщення виробничих потужностей, втрачено раніше налагоджені зв’язки, вона є зручним механізмом поновлення партнерських стосунків і налагодження конструктивної роботи, — розповідає т.в.о. голови Держпродспоживслужби України Анатолій Вовнюк.

Анатолій Вовнюк закликав агрофірми, виробників, торговельні мережі, військові адміністрації та органи влади активніше користуватись цим майданчиком.

Через Національну платформу продовольчої безпеки можна поінформувати учасників ринку про свої потреби, а також сповістити про наявні пропозиції. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників безкоштовна. В якості бази для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio (https://dpss.creatio.com/Login/SspLogin.aspx), яке компанія «Террасофт» надала безкоштовно. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила компанія Banza, провідний партнер «Террасофт» в Україні та світі. На реалізацію проекту кошти з держбюджету не залучалися.