У селі Олександрівка, що на Одещині, простилися із військовослужбовцями Олександром Ткаченком та Юрієм Філюком.

Про що повідомляє Суспільне: Одеса.

Як йдеться, захисники загинули внаслідок ракетного обстрілу Красносілки, який стався 7 квітня. Юрію було 49 років, Олександру – 33. Траурна процесія відбулася на вулиці Центральній. Там були присутні родичі, друзі, бойові товариші та односельці. В останню путь хлопців проводжали з оркестром та почестями.

«Був взрив, він був в епіцентрі взриву. Ми були в іншому місці просто, підрозділ є в різних місцях. Приємно було з ним спілкуватися і в колективі був теж людиною, мав дружину, двоє дітей. Спілкувався з ним майже кожен день, підтримував. Несподівано і якось сумно буде без нього», – розповів бойовий товариш Олександра Ткаченко Петро.

На службі Олександр Ткаченко водив автівку, ходив у наряди. Його приятель Ігор згадав день, коли він загинув.

«Я чув три вибухи. Зранку сказали, що впало. Тобто, про Юру дізналися буквально за декілька днів, годин. А про Сашу – ми молили Бога до останнього, що все буде добре. Його не могли знайти. Думали, він невеликого зросту, думали десь сховався. Та Бог його забрав до себе», – зазначив Ігор.

«Патріоти своєї країни». Так про загиблих згадує їхній приятель Олександр. Він каже, що жив із Юрієм Філюком по сусідству – той завжди був готовим прийти на допомогу.

«У нього була своя вантажівка. Кому потрібно – людям там, ви ж розумієте, село. Кому дрова, кому вугілля, у когось щось на ділянку перевезти. Він ніколи не відмовляв їм. Тобто, завжди нормально йшов на поступки. І каже: «Та не потрібно мені від тебе грошей, просто заправимо та й все, більше нічого не треба». Досі у мене у пам’яті ці слова його», – розповів про Юрія Олександр.

Юрій Філюк пішов служити добровольцем. Як і Олександр був рядовим. У нього залишилося три сини та матір – розказав його племінник Микита Денисов.

«Він завжди, я помітив, ніколи не кричав на дітей, завжди намагався донести до них інформацію мирним шляхом, дуже добра людина», – додав Микита.

Траурна церемонія продовжилася у сільській церкві. Священнослужителі відспівали молебень. Після цього колона людей вирушила на кладовище.