Вночі з 19 на 20 квітня в Одесі та області не оголошували повітряної тривоги. Про події в Одеському регіоні під час війни читайте у хроніці Суспільного.

11:26. В Одесі на півтори години подовжили час роботи громадського електричного транспорту. Тепер трамваї та тролейбуси курсують з 7:00 до 20:30. Таке рішення пов’язано зі зміною часу комендантської години на Одещині.

11:19. На честь Бориса Джонсона, Романа Грибова та героїв Маріуполя: представники депутатської фракції «Слуга народу» у Фонтанській сільській раді ініціювали зміну назв 12 вулиць на Одещині.

10:47. Від активного виховання до евакуації. Проєкт «ТатоХаб» був заснований для того, щоб допомагати самотнім чоловікам порозумітися зі своїми дітьми, проте під час війни працівники центру спрямували свої сили на підтримку жінок.

«ТатоХаб.Одеса» надає психологічну допомогу, допомагає у евакуації та роздає гігієнічні набори. Про те, як працює та кому допомагає центр – у матеріалі Суспільного.

9:40. Додатковий восьмий нічний рейс вводить на постійній основні поромний комплекс Орлівка. Він буде відходити від Ісакчі (Румунія) о 03:00 та від Орлівки (Україна) о 04:30.

9:36. Російські війська на крейсері «Москва» планували висадку морпіхів у Одесі, повідомили журналісти «Схем» поспілкувавшись із матір’ю загиблого строковика.

7:23. «Ніч в Одесі та області пройшла спокійно. Продовжується контрдиверсійна робота і наші сили оборони зменшують ризик диверсійних проявів» – речник ОВА Сергій Братчук.

1:16. За добу на південних рубежах оборони російська армія втратила 19 військових та 6 одиниць техніки, серед яких броньована, автомобільна та БПЛА «Орлан-10».

Корабельне угрупування Росії в Чорному морі продовжує маневрування, залишається загроза ракетних ударів, не виключена висадка десанту. Ведеться розвідка українських позицій за допомогою безпілотників-розвідників, які наші сили ППО продовжують влучно нищити – офіцер ОК «Південь» Владислав Назаров.