Майже о 23 годині 20 квітня в Одесі та області була оголошена повітряна тривога. Вона тривала 20 хвилин. Вночі 21 квітня сигнал небезпеки не лунав.

Про події в Одеському регіоні під час війни читайте у хроніці Суспільного.

11:53. Дерибасівська без їжаків. Який вигляд має центр Одеси під час війни.

11:10. В Одесі вдруге подовжили час роботи міського електричного транспорту. Відсьогодні він курсує з 5:30 до 21:00. Також збільшена і кількість одиниць транспорту – до 49 трамваїв та 40 тролейбусів.

11:02. Військовий Олександр Олексієнко з Березівського району Одеської області загинув під час виконання завдання в Донецькій області.

10:39. Співробітники СБУ затримали мешканця Одещини, який дискредитував ЗСУ та від початку війни поширював пропаганду РФ.

7:40. «Наразі не бачимо загрози висадки морського десанту Чорноморського флоту РФ. Після підбиття флагмана «Москва» цей флот відійшов від берегів Одещини та намагається відновити свою боєздатність. Вірогідність нанесення ракетних ударів з території тимчасово окупованого Криму і досі залишається високою» – речник ОВА Сергій Братчук.

Він додав, під час Великодніх свят зростає вірогідність активізації роботи ДРГ, які наразі перебувають на території Придністров’я.

00:14. За добу на Південному напрямку російська армія втратила 34 військових та 7 одиниць техніки, серед яких танк, самохідна гаубиця «Мста-С», реактивна система залпового вогню, інша броньована, автомобільна, інженерна техніка. Корабельне угруповання в Чорному морі ані в кількості, ані в тактиці змін не зазнало – офіцер ОК «Південь» Владислав Назаров.