На Одещині поліцейські продовжують у посиленому режимі патрулювати вулиці, чергувати біля стратегічних об’єктів, проводити фільтраційні заходи на блокпостах, а завтра і впродовж наступних кількох днів посилять увагу й до цвинтарів.

Про що повідомляють у Відділі комунікації поліції Одеської області.

Правоохоронці закликають громадян відповідально ставитися до заходів безпеки. Необхідно брати із собою документи, що посвідчують особу, в тому числі дітей, уникайте скупчень людей, не затримуйтеся довго біля могил, обов’язково йдіть в укриття у випадку оголошення повітряної тривоги.

Як зазначається, зважаючи на факти регулярних ракетних ударів по Одещині російськими окупантами, в тому числі по кладовищах, ігнорування сигналів тривоги становить реальну небезпеку. 

Також необхідно планувати відвідини померлих родичів з урахуванням комендантської години, яка встановлена в регіоні з 22.00 до 5.00, а в Одесі буде поселена з 22-ї години вечора 1 травня до 5-ої години ранку 3 травня. В цей період заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток та посвідчень. Вийти з дому можна лише у разі оголошення тривоги, щоб пройти у найближче укриття.