В Одеському підрозділі Національного банку України можливо віддати значно пошкоджені від вогню гривні на дослідження для подальшого відшкодування збитків.

Про що повідомляє НБУ.

Як йдеться, пожежі під час війни в Україні, на жаль, не рідкість. Разом із пошкодженими банкнотами необхідно надати довідку про пожежу, катастрофу, виникнення іншої ситуації (за наявності) або зазначити в заяві ситуацію, унаслідок якої здійснено пошкодження банкнот.

Не рекомендується самостійно порушувати цілісність банкнот, якщо пошкодження двох або більшої кількості банкнот призвело до їхнього склеювання (спікання).

Якщо у вашому регіоні немає підрозділу грошового обігу Національного банку України у такому разі необхідно звертатися до уповноважених банків (Ощадбанк, Приватбанк, Райффайзен банк, ПУМБ). Там їх пакують та відправляють до найближчого підрозділу НБУ.

Як зазначається, клієнтам відшкодовується сума грошових знаків національної валюти, які виявлені фахівцями НБУ з цілісної групи пошкоджених банкнот, з втраченими внаслідок пожежі платіжними ознаками, але без ознак підроблення.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відділ грошового обігу в Одеській області.

Адреса: м. Одеса вул. Рішельєвська,  8.

Номер телефону контактної особи: +380 48 725 83 31+380 48 722 44 73.