Вночі з 1 на 2 травня в Одесі та області не оголошували повітряну тривогу. Сигнал небезпеки пролунав о 6:43 й тривав майже 20 хвилин.

10:35. Напередодні роковин подій 2 травня працівники ДБР затримали 12 підозрюваних у диверсіях, підготовці протестів та заколотів на Одещині. Також, за даними слідчих, вони підбурювали одеситів до масових заворушень.

9:33. 2 травня – восьма роковина масових заворушень на Грецькій площі та на Куликовому полі в Одесі. Тоді, у 2014 році, сталися сутички між прихильниками Євромайдану та Антимайдану. Внаслідок зіткнень загинули 48 людей, понад 200 були травмовані.

На річницю подій в Одесі ввели подовжену комендантську годину.


Читайте також:


7:03. В Одесі та області відбій тривоги!

6:43. Одеса та область – повітряна тривога!

1:21. За добу на Південному напрямку російська армія втратила 35 військових та 7 одиниць техніки, в тому числі броньованої, автомобільної і реактивної системи залпового вогню.

Результати контрдиверсійних заходів свідчать про те, що Росія намагається просувати ідею русифікації півдня України, але настрій населення міцно проукраїнський.

У північно-західній частині Чорного моря присутнє корабельне угруповання флоту РФ. Зберігається загроза ракетного удару – офіцер ОК «Південь» Владислав Назаров.