Всесвітній клуб одеситів продовжує проведення благодійних зустрічей на підтримку захисників України і запрошує на виставки та концерти. Благодійні збори будуть спрямовані на допомогу теробороні Одеси, про що йдеться на сайті міськради.

6 травня о 14.00 – відкриття Міжнародної виставки карикатур 

Ініціатор та організатор цієї експозиції – Ротарі-клуб «Одеса-Рішельє» спільно зі Всесвітнім клубом одеситів, Клубом одеських карикатуристів та Гільдією власкорів Одеси. Участь у творчій акції взяли 39 художників із 14 країн світу, які загалом представили 193 роботи.

Подібні виставки зі збиранням коштів для придбання бронежилетів для воїнів одеської територіальної оборони Всесвітній клуб одеситів планує організувати у своїх закордонних філіях.

Виставка триватиме у Всесвітньому клубі одеситів до 19 травня 2022 року.

6 травня о 16.00 — музично-поетична зустріч «Все море — про любов, все небо — про надію» за участю Олексія Семенищева та Валерія Черніса

На музично-поетичній зустрічі «Все море — про любов, все небо — про надію» артисти виконають пісні та прочитають вірші про наше героїчне місто. 

7 травня о 16.00 – благодійний концерт Vadim Bessarab trio

Музика Vadim Bessarab trio поєднує в собі академізм та вишуканість, етнічні настрої та властиву європейському джазу споглядальність.

На благодійному концерті виступатимуть: Вадим Бессараб – рояль, Максим Кондратьєв – контрабас та Яків Тарунцов – ударні.

Анонси заходів — на сайті ВКО: http://odessitclub.org/index.php/kalendar-sobytij