Спортсмени з Одещини під час дефлімпійських ігор в Бразилії здобули 12 медалей, про що повідомляють в Одеській ОВА.

Як йдеться, в бразильському місті Кашіас-ду-Сул, завершились Дефлімпійські ігри – мультиспортивний захід для осіб з порушеннями слуху. В змаганнях з 18 видів спорту (легка атлетика, бадмінтон, велоспорт, гольф, дзюдо, карате, спортивне орієнтування, стрільба кульова, плавання, настільний теніс, тхеквондо ВТФ, теніс, боротьба вільна та греко-римська, баскетбол, футбол, гандбол, волейбол, пляжний волейбол) взяли участь 2350 спортсменів з 71 країни світу.

На XXIV літніх Дефлімпійських іграх Україну представляли 171 спортсмен з 20 областей України та Києва. Від Одеської області, у складі нашої збірної було 10 спортсменів.

У підсумку збірна команда України посіла І загальнокомандне місце, виборовши 138 медалей: 62 золотих, 38 – срібних та 38 бронзових.

«Попри надважку ситуацію в країні, Україна перемагає на світових аренах, а наші спортсмени-дефлімпійці завойовують нові спортивні перемоги, демонструючи усьому світу свій професіоналізм, вміння змагатися чесно і досягати найвищих успіхів. Підтвердження цьому успіх наших земляків у складі української збірної — спортсмени Одеської області вибороли 12 медалей — 10 золотих, 1 срібну та 1 бронзову. Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутими нагородами!» — сказав Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.