Ввечері 18 травня в Одесі та області лунав сигнал повітряної небезпеки. Тоді працювали сили ППО, розповів речник ОВА Сергій Братчук. Вночі 19 травня тривогу не оголошували.

11:00. США закликають Росію розблокувати судноплавство й порт Одеси задля експорту зерна.

10:30. У Роздільнянській територіальній громаді повідомили про те, що заплановане прощання зі загиблим Миколою Захарченком переноситься на невизначений термін.

Про остаточний час та дату повідомлять згодом.

9:06. 19 травня у місті Роздільна відбудеться церемонія прощання з загиблим на війні військовим медиком Миколою Захарченком.

7:27. Вночі в Одесі працювали сили ППО. Росіяни продовжують поширювати фейки щодо розміщення підрозділів ЗСУ в Одесі – речник ОВА Сергій Братчук.

Він також розповів про те, що вчора правоохоронці перевірили інформацію ймовірного мінування декількох адмінбудівель та одного з парків міста. Ніяких вибухових пристроїв не виявили.

«Ці повідомлення були фейковими. Це є складова цієї самої гідридної війни, яку продовжує РФ. Ці дзвінки, як правило, лунають з території Росії та тимчасово окупованих територій України», – додав він.

1:16. За добу на Південному напрямку українські військові нанесли 90 уражень по позиціях РФ. Внаслідок цього російська армія втратила 20 військових, самохідні артустановки, автомобільну та броньовану техніку.

У Чорному морі маневрують два загони російських бойових кораблів. Вони утримують блокаду українських портів та цивільного судноплавства. На чотирьох кораблях – в готовності до застосування понад 30 крилатих ракет – офіцер ОК «Південь» Владислав Назаров.


Джерело: suspilne.media