Як встановили поліцейські, організував «трансфер» для чоловіків, яким заборонено перетин державного кордону під час дії воєнного стану, місцевий мешканець. Останній займався виготовленням документів, які надавали особам можливість виїхати за кордон. Вартість такої послуги «бізнесмен» оцінив у 8500 доларів США.

Про що повідомляє Департамент стратегічних розслідувань ГУНП в Одеській області. Протиправну діяльність фігуранта викрили саме оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області та слідчі Одеського райуправління поліції №1.

Як йдеться, 23 травня, оперативники та слідчі викрили організатора оборудки. З місця затримання поліцейські вилучили гроші.

Наразі вирішується питання про затримання чоловіка у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

За незаконне переправлення осіб через державний кордон України чинним законодавством передбачена відповідальність  — позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.


Читайте також: