Вчора, 26 травня відбувся моніторинговий візит в Подільський район на Одещині, де ознайомились із місцями тимчасового перебування внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Про що повідомляє ДУ «Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб МОЗ України».

Як йдеться, мова йшла про організацію забезпечення медичною допомогою ВПО, а також санітарного та епідемічного благополуччя.

В моніторинговому візиті взяли участь представники Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної військової адміністрації, ДУ «Центр громадського здоров’я Одеської обласної ради», ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ», ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.

В рамках візиту були проведені робочі зустрічі з керівництвом військової районної адміністрації, територіальних громад, закладів охорони здоров’я, на яких обговорили питання щодо формування моделі та побудови маршрутів надання медичних послуг ВПО, які розміщені для проживання в приватних будинках та централізовано в закладах, забезпечення їх доброякісними продуктами та питною водою, недопущення спалахів інфекційних хвороб тощо.

Відвідано заклад централізованого розміщення ВПО в м. Подільськ, де фахівцями Подільського РВП відібрані проби води, харчових продуктів для лабораторних досліджень.