Україна запустила телеканал «FREEДОМ», який мовитиме російською, — про що повідомляє Одеська обласна військова адміністрація з посиланням на Національну раду з питань телебачення і радіомовлення.

Як йдеться, канал націлений на створення інформаційного продукту, розрахованого на російськомовну аудиторію у воєнний період, зокрема на російські окупаційні війська.

Канал запущено за підтримки Президента України Володимира Зеленського, Міністерства культури та інформаційної політики, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, медіагрупи «Медіа Група Україна», «StarLightMedia», «1+1 media», «InterMediaGroup» канал «Рада» і державна «Мультимедійна платформа іномовлення України» запустили спільний телевізійний проєкт «FREEДОМ».

Зазначається, що мета проєкту, який стартував 10 березня о 21.00 за київським часом, – створення інформаційного продукту, розрахованого на російськомовну аудиторію у воєнний період, зокрема на російські окупаційні війська.

Трансляція відбувається на державному телеканалі UATV у режимі 24/7, програмне наповнення каналу складатимуть оригінальні програми виробництва медіагруп.

Як закликають у Національній раді, вмикайте канал UATV на супутнику, в мережах IPTV та на YouTube, також за посиланням Супутникове мовлення доступне глядачам усієї Європи і західної частини Російської Федерації.

Координати супутника:Супутник: HOT BIRD 13C (13.0° E) Частота: 10930 MHz

Поляризація: Горизонтальна

Символьна швидкість: 30000 Мсимв/сFEC: 2/3

Модуляція: DVB-S2