Основні зусилля Чорноморського флоту РФ зосереджені на блокуванні цивільного судноплавства у Чорному морі.

07:51. Кількість російських кораблів з крилатими ракетами на борту в Чорному морі зменшилася до одного. Декілька інших відійшли в район тимчасово окупованого Криму – речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук.

06:50. Основні зусилля корабельних угруповань Чорноморського флоту Росії в акваторіях Чорного і Азовського морів зосереджуються на підтриманні сприятливого оперативного режиму та блокуванні цивільного судноплавства в північно-західній частині Чорного моря. На Бессарабському напрямку, на території невизнанного Придністровського регіону республіки Молдова, суттєвих змін в діяльності та положенні оперативної групи російських військ не відзначається — Генштаб.

02:53. За добу на Південному напрямку російська армія втратила 78 військових, 8 танків, 2 гаубиці, самохідну гармату «Піон», 2 реактивні системи залпового вогню «Град», 5 одиниць броньованої та 2 – автомобільної техніки. Аби забезпечити підрозділи, російська армія здійснює перехід у напрямку острова Зміїний десантного катера “Дюгонь” та двох десантних швидкісних катерів “Раптор”. При цьому, остерігаючись ракетного ураження, надводні кораблі РФ тримають дистанцію від материкової України. Загроза ракетних ударів з моря зберігається – офіцер ОК «Південь» Владислав Назаров.


Суспільне Одеса