Під час поїздки на Одещину Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко побував на українсько-молдовській ділянці кордону на її придністровському сегменті.

Про що повідомляє Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України.

Як йдеться, Сергій Дейнеко перевірив готовність підрозділів відомства та відмітив, що обстановка на цьому напрямку хоч і залишається напруженою, але є контрольованою і суттєвих змін не зазнала. Прикордонники разом з іншими силами оборони України вживають всі необхідні заходи для посилення кордону і враховують всю інформацію, що може вплинути на безпеку нашої країни.

Керівник Держприкордонслужби ознайомився з облаштуванням місць несення служби військовослужбовцями, інженерно-технічним облаштуванням кордону та заходами, які вживаються прикордонниками для недопущення провокацій та порушень державного кордону.

Окрім цього, під час перебування у підрозділах Голова ДПСУ предметно обговорив з керівниками обстановку на кордоні та поспілкувався з військовослужбовцями щодо їх забезпечення і нагальних потреб.

Також він не оминув питання взаємодії між всіма складовими сектору безпеки і оборони, зокрема це обговорювалося у підрозділах Збройних сил України, які знаходяться на цьому напрямку.