У середу, 8 червня 2022 року, з 11:00 до 14:00 в Одесі відбудеться акція з безкоштовного тестування на ВІЛ та вірусні гепатити В та С (волонтерський центр, школа №117, вул. Рішельєвська, 18, вхід з вул. Жуковського).

Про що повідомляють на сайті міської ради.

Як йдеться, усі охочі зможуть безкоштовно та конфіденційно протестуватися за допомогою мультитесту: 1 крапля крові – 15 хвилин – 4 аналізи (ВІЛ, вірусні гепатити В та С, сифіліс).

Захід організований благодійною організацією «100% життя. Одеса» та Міським центром профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІДом за підтримки Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради.

«Під час попередньої акції замість запланованих двох годин фахівці проводили тестування цілих шість годин – так багато виявилося охочих перевірити своє здоров’я. З 93 обстежених 12 осіб своєчасно дізналися про наявність у себе захворювання та отримали можливість розпочати лікування на ранній стадії, до появи тяжких наслідків для здоров’я. Рання діагностика – ключ до успіху лікування», – наголосила голова БО «100% життя. Одеса» Алла Ходак.

Як зазначається, під час проведення заходу буде дотримано всіх заходів безпеки, у разі повітряної тривоги всі будуть направлені до найближчого укриття.