У рамках благодійного турніру, що відбувся в Арцизі на Одещині, проводився збір коштів для сім’ї загиблого героя Миколи Дудки — його дружини та однорічної дитини.

Фото: Арцизька міська рада

Про що повідомляє Оперативне командування «Південь» з посиланням на кореспондентів інформагентства АрміяInform.

Як йдеться, у змаганнях взяли участь три футбольні команди — «Легіон», «Буджак» та «Любашівка-ЗСУ», що переважно складається з чинних військовослужбовців.У підсумку перше місце посіла команда «Буджак».

Крім того, грамотами були відзначені найкращі гравці за номінаціями: «Найкращий гравець», «Найкращий нападник», «Найкращий захисник» та «Найкращий воротар».Кубком та медалями переможців нагороджували голова Арцизької громади Сергій Парпуланський та дружина загиблого героя Ганна Євченко.

Під час благодійного турніру учасники змагань, уболівальники та всі глядачі змогли надати посильну фінансову допомогу — для цього було встановлено скриньку для пожертвувань. Також охочі могли перерахувати кошти на банківський рахунок подружжя українського героя. Отже, загальна сума зібраної готівки склала 6350 грн.

Загиблому Миколі Дудці було 42 роки. Він загинув під час артобстрілу російськими окупантами військової частини у м. Миколаїв. У рідному Арцизі Миколу знали як відомого громадського і спортивного діяча. За декілька днів до його смерті друзі та близькі вітали захисника з нагоди одруження з коханою жінкою, а вже за тиждень все місто було в жалобі через трагічну загибель.