В глобальній мережі Інтернет розшукують військовослужбовця ЗСУ Лужанського Владислава Ігоровича, який проживає в селі Вигода Одеського району та зник безвісти.

Про що повідомляють в інтернет-спільноті «Жителі села Вигода» посилаючись на оголошення про допомогу, яке розмістили 08 червня у соціальній мережі Facebook рідні, друзі та знайомі військового.

Як йдеться із дописів, остання дата коли Владислав виходив на зв’язок була 23.05.2022. Чоловік перебував в районі міст Краматорськ та Святогірськ Донецької області, а можливе місце його знаходження в селі Селідове також на Донеччині.

Лужанський Владислав 19.10.1996 року народження, за розповіддю знайомих — 25-річний мешканець села майже з перших днів повномасштабного військового вторгнення РФ на територію України пішов добровольцем на захист Батьківщини.

Сьогодні, 09 червня оформлено запит у чат-бот «Розшук по даних Національного інформаційного бюро» у месенджері Телеграм: @nib_uncp_bot

Якщо хтось володіє будь-якою інформацією про Лужанського В.І., в розміщених оголошеннях зазначаються наступні контактні номери телефонів: 0930997630, 0952058128.