Сотню графіті, що містили адреси продажу згубного товару, зафарбували в Ізмаїлі, про що повідомляє Ізмаїльський районний відділ поліції в Одеській області.

«Під час щоденного патрулювання міста дільничні офіцери поліції помітили на будівлях та парканах велику кількість реклами наркотичних засобів та психотропних речовин і прийняли рішення провести в громаді акцію та замалювати їх», — розповів начальник сектору дільничних офіцерів поліції Ізмаїльського районного відділу поліції Анатолій Шпилєвой.

Як йдеться, наркоманія залишається важливою соціальною проблемою, оскільки наслідки цього явища мають згубний вплив на все суспільство, і правоохоронці всіма методами ведуть боротьбу з розповсюджувачами вбивчого товару, які все більше занурюються вглиб неосяжного інтернет-простору.

Напередодні Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом, що відзначається 26 червня, правоохоронці закликають громадян доєднатися до розпочатої акції, яка пройде по всій Одещині.