В селі Вигода Одеського району не вмикатимуть вуличне освітлення під час дії комендантської години, за таке висловилась переважна більшість мешканців.

Про що повідомляють в інтернет-спільноті «Жителі села Вигода» посилаючись на інформацію Вигодянської сільської ради.

Як йдеться, за результатами проведеного впродовж тижня онлайн-опитування, участь взяло 186 жителів — за увімкнення вуличного освітлення — 60 (32.26%), проти — 126 (67.74%).

Голоси враховувались шляхом заповнення окремої Google-форми та у коментарях в соціальній мережі Facebook, левова частка з яких написані у групі «Жителі села Вигода: бесідка».

Щодо частини інших населених пунктів Вигодянської територіальної громади, то там думки розділились протилежно. За повідомленням 27 червня, жителі Василівського, Кам’янського та Секретарівського старостинських округів і села Петрове висловились за увімкнення вуличного освітлення, правда не за допомогою онлайн-опитування, а скориставшись колективним зверненням. Як йдеться, своє прохання вони обґрунтували тим, що так зокрема ефективніше здійснювати охорону громадського порядку та виявляти мародерів, підозрілі автівки та людей.

Вигодянці в коментарях переважно писали, що вуличне освітлення вкрай не потрібне задля світломаскування села під час дії воєнного стану. Також, зазначали про заборону знаходження на вулицях під час комендантської години й від того непотрібність наразі такого освітлення. Частина мешканців писала про необхідність економії бюджетних коштів, видатки яких підуть у разі запуску вуличного освітлення у Вигоді.

💬 — Беручи до уваги те, що більшість голосуючих висловились проти, то вуличне освітлення у селі Вигода увімкнене не буде., — зазначається на сторінці сільради у Facebook.