В прикордонному селі Градениці Одеського району провели благодійний захід на підтримку ЗСУ — «Козацькі змагання», про що повідомляє кореспондент «Тезис Одещини».

На березі Кучурганського водосховища вихованці Біляївської міської дитячо-юнацької спортивної школи та Троїцької й Граденицької місцевих секцій з греко-римської боротьби, дружньо та завзято змагалися на піску. По завершенню заходу, діти отримали пам’ятні медалі та грамоти, а перші командні місця були окремо відмічені подарунками.

Як гості, на благодійному заході виступили представники сусідньої Вигодянської територіальної громади Ігор Зуйко та Лілія Бікетова. Мешканці села Доброжанове під патріотичну пісню, у парі виконали вправи з козацькими шаблями та батогом. Додатково для демонстрації були привезені муляжі козацьких багнетів, що є експонатами приватного музею.

Впродовж заходу була доступна скринька, куди всі при змозі могли долучитися до збору коштів. За інформацією організаторів, зібрані гроші підуть волонтерам для придбання необхідних складників аптечок, для військовослужбовців Збройних сил України.

Змагання були організовані Управлінням культури, молоді, спорту та туризму Біляївської міської ради, а проведені Граденицьким сільським Будинком культури під патронатом міської ДЮСШ й за підтримки місцевих підприємців.