Учні Маріупольського морського ліцею мають якнайшвидше отримати документи про закінчення повної загальної середньої освіти та професійну морську освіту.

Про що повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Як йдеться, минулого тижня представники МОН провели робочу нараду з представниками департаменту освіти Маріупольської міської ради, Донецької ОВА, Одеської ОВА та Маріупольським морським ліцеєм.

Під час зустрічі визначили, що документи про освіту видасть Одеський морський ліцей. Таке рішення передбачено Положенням про внутрішню академічну мобільність здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти, які навчаються в закладах професійної освіти України.

«Учні вже завершили навчання в Одеському ліцеї морського транспорту (закладі-партнері), який навесні надав їм прихисток, однак документи про професійну освіту вони повинні отримати в базовому закладі освіти – Маріупольському морському ліцеї. Спільно із закладом і департаментом освіти і науки Донецької області ми працюємо над тим, щоб якнайшвидше замовити та видати документи про освіту здобувачам», – коментує директорка директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік.