На Одещині зареєстрували 93 тисячі переселенців. Для них відремонтують соціальні приміщення, житлові будинки та встановлять додаткові намети біля пунктів пропуску для надання допомоги. Про це повідомили у пресслужбі Одеської ОВА.

ООН надаватиме допомогу для переселенців, що виїхали з зон бойових дій до Одеси та Одещини з облаштуванням та ремонтом житла, повідомила Голова Саб-Офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Мішель Альфаро під час зустрічі з головою Одеської ОВА Максимом Марченком:

«Нами вже підготовлено та вдаються будівельні набори для термінових потреб в ремонті та облаштуванні житла. До того ж ми готові додатково закупити необхідні будівельні матеріали для тих громад, які постраждали внаслідок ракетних обстрілів», — наголосила Мішель Альфаро.

Крім того, переселенці, пенсіонери та інші незахищені верстви населення, що мають соціальні статуси можуть отримати додаткові виплати від ООН, подавши заявку на сайті єДопомога.

Станом на 16 липня в Одесі зареєстрували 28 тисяч переселенців. Більшість з них приїхали з південних областей та зверталися по допомогу до волонтерів. Отримати гуманітарну допомогу переселенцям, багатодітним сім’ям, пенсіонерам, людям з інвалідністю, самотнім матерям, людям, що потрапили у складні життєві обставини можна за кількома адресами.