Генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко оцінив можливість росіян в разі наступу на Миколаїв пробитися до Одеської області. Про це військовий розповів виданню РБК-Україна.

За словами Марченка, Росія проґавили свій шанс у березні.

«Тому зараз їм буде дуже складно, вони понесуть великі втрати і особового складу, і техніки. Вони вже морально дуже пошарпані і хочуть тікати. З їхніх переговорів ми чуємо, що вони вже замість пралок і мікрохвильових печей почали шукати надувні матраци і резинові лодки. Вони вже збираються тікати за Дніпро», — підкреслив генерал.

На думку військового, росіяни посилюють угруповування на Херсонщині у відповідь на український контрнаступ, але це їм не допоможе.

«Наше командування «Південь» зараз дуже вдало наносить артилерійські удари по ворожих об’єктах. За останній тиждень було знищено понад 10 складів з боєприпасами, командних пунктів. Тому, повірте, ситуація у нас не така погана, як усі думають», — резюмував Марченко.

У липні стало відомо, що Дмитро Марченко повернувся до Миколаєва для посилення взаємодії ЗСУ та ОВА, а також для координації та посилення роботи партизанів на тимчасово окупованих територіях. До квітня він очолював оборону міста.