Проклали його зловмисники з Білгород-Дністровського району. Поліцейські разом з прикордонниками затримали їх при спробі супроводити одного з «ухилянтів» до сусідньої країни. За цю послугу спільники отримали 300 доларів США.

Про що повідомляє Білгород-Дністровський районний відділ поліції Одеської області. 

Стражі порядку в ході проведення спільних заходів, спрямованих на боротьбу з нелегальною міграцією, викрили в злочинній діяльності двох жителів села Козацьке віком 36-ти та 39-ти років. Було встановлено, що односельці, знаючи вихід до Молдови в обхід пунктів пропуску, вирішили заробити на чоловіках призовного віку, що прагнуть втекти з України, аби уникнути мобілізації. Реалізуючи наявну інформацію, зловмисників затримали, щойно вони отримали 300 доларів винагороди від 27-річного клієнта і довели його до поля поблизу кордону, вказавши подальший шлях, який «ухилянт» мав пройти самостійно.

У правопорушників вилучили гроші, отримані злочинним шляхом, та мобільні телефони з перепискою.

«Провідникам» повідомили про підозру в незаконному переправленні осіб через державний кордон України, вчиненому з корисливих мотивів. Ці дії передбачені ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України і караються позбавленням волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Відносно громадянина, який спробував незаконно перетнути державний кордон України, склали адміністративні матеріали за ч.1 ст.204-1 КУпАП. Її санкція передбачає накладення штрафу від двохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Заходи проводили оперативники міграційної поліції Одещини спільно зі слідчими Білгород-Дністровського районного відділу поліції, співробітниками Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Південь» та прикордонниками Білгород-Дністровського загону.