За процесуального керівництва прокурорів Білгород-Дністровської окружної прокуратури розпочато кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, сьогодні вночі, 17 серпня 2022 року, військові країни-агресора, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, вкотре завдали ракетних ударів по мирному населенню курортного селища у Білгород-Дністровському районі.

Через ракетні удари зруйновано 2 бази відпочинку та 2 житлових будинки з подальшим  їх займанням, у сусідніх будинках та господарських будівлях пошкоджено стіни, покрівлю та вибито вікна. Зазнали руйнувань щонайменше 30 приватних домогосподарств.

Попередньо встановлено 4 потерпілих, які отримали травми та госпіталізовані, зокрема охоронник однієї з баз відпочинку доставлений до лікарні з контузією.

Проводяться заходи, спрямовані на встановлення інших осіб, яким було спричинено фізичну або іншу шкоду внаслідок влучання ворожих снарядів.

На місці події працюють прокурори Білгород-Дністровської окружної прокуратури, слідчі поліції, експерти та рятувальники.

Виявлено та вилучено уламки від механізмів ракет, що в подальшому будуть направлені для проведення відповідних експертиз.

Будь-які військові об’єкти на даній території відсутні.   

Читайте також:

На Одещини вогнеборці ліквідували наслідки нічного ракетного обстрілу

По Одеській області вночі нанесено авіаційний ракетний удар